הטיפולים

כתרים ביום אחד

הכתרים האיכותיים ביותר בזמן הקצר ביותר –

בין אם אתם זקוקים לכתר לצורך שחזור, חיזוק, שיקום או שיפור מראה השיניים, במרפאת White תהיו בטוחים שהתוצאה תמיד תהיה מושלמת ועמידה לאורך שנים. סריקה דיגיטלית של הפה מייתרת את הצורך בהכנסת חומרי מטבע לחלל הפה, המלווה באי נוחות, ומאפשרת לסיים את היצירה (כתר, גשר, ציפוי חרסינה) ללא שלבי ביניים, אלא בהדבקה סופית במפגש הבא.

בתום סריקת הלסת מתקבלת תמונה תלת-ממדית, צבעונית, חדה ומדויקת, המאפשרת את בניית הכתרים באופן מידי. התוצאה היא דיוק מרבי, ללא העיוות שעובר חומר המטבע והתהליכים שעובר הכתר במעבדה. כך תוכלו להיות בטוחים שהגעתם לתוצאה הטובה ביותר, באיכות הגבוהה ביותר ובזמן הקצר ביותר. בחלק מהמקרים עד 24 שעות.

tsipuy

ציפויים

ציפוי חרסינה לקבלת החיוך המושלם

ציפוי חרסינה בחזית השן אידיאלי לשיפור מראה השיניים וקבלת החיוך המושלם. הציפוי אינו משנה את צבעו כתוצאה מעישון או שתיית קפה, והדבקת הציפוי בדרך כלל אינה מלווה בכאב ואינה דורשת הרדמה.

הציפוי אידיאלי לפתרון מגוון בעיות: 

  • סגירת רווחים בין השיניים
  • בנייה מחדש של שיניים שבורות
  • עיצוב שיניים עקומות
  • הבהרת שיניים מוכתמות

ציפויי החרסינה במרפאתו של ד"ר מץ מאפשרים לכם לפתוח דף חדש, להגשים חלום ולחייך ללא חשש בפה מלא.

השתלת שיניים

ביצוע השתלות וכתרים זמניים בטיפול אחד

שתל דנטלי הוא סוג של בורג עשוי טיטניום המהווה תחליף לשורש השן הטבעי והמושתל בהרדמה מקומית באזור מחוסר שיניים בלסת. בשיטה המסורתית, יש להמתין 3-8 חודשים לקליטת השתל עם תותבת נשלפת ורק לאחר מכן להתחיל בתהליך בניית הגשר, שאורכת כחודש נוסף.

במרפאת White ניתן ברוב המקרים להתקין שתלים מיד בתום העקירות ולהשתמש בשתלים שהותקנו לתמיכה של הגשר הזמני. בשיטה זו אנו נעזרים ב-6 עד 10 שתלים לשיקום לסת שלמה מחוסרת שיניים. בניית הכתרים הקבועים תתבצע כשלושה עד ששה חודשים מתחילת התהליך, ללא אי הנעימות הכרוכה בהרכבת התותבת הנשלפת. כך תוכלו להחזיר לעצמכם את החיוך במספר מועט של פגישות, בזמן הקצר ביותר ובאי נוחות מינימלית.

הרופאים המבצעים את ההשתלות בעלי ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם הפיתוחים החדשניים ביותר בתחום השתלות השיניים. השימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר מבטיח לכם שנים ארוכות של בריאות טובה ואיכות חיים גבוהה.

ד"ר זאב מץ עוסק בשיקום הפה

עם ותק וניסיון מעל 20 שנה.

נשמח להיות בקשר!

ז'בוטניסקי 129 – רמת גן | 073-7592124